Logo Fleet Market 2014


W dniu18 listopada bieżącego roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się VI Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2014.

To jedno z największych wydarzeń w branży motoryzacyjnej i biznesie flotowym w Europie Środkowo- Wschodniej.
W tym roku wydarzenie odwiedziło około 4000 gości.

 

T-matic Systems jako wiodącego dostawce na polskim rynku usług telematycznych dla biznesu i energetyki nie mogło na nich zabraknąć.

Tematem przewodnim targów od lat są premiery
motoryzacyjne i ekspozycje nowości.
Goście po zapoznaniu się z nowościami samochodowymi mogli odwiedzić stoisko T-matic Systems i poznać rozwiązania w zarządzaniu flotą. Odwiedzającym targi zaprezentowaliśmy nasz flagowy system kontrolingu TiMS (T-matic Management System) , który jest połączeniem technologii obliczeniowej z komunikacyjną. 

 

 

 

Na Fleet Market 2014 przedstawiliśmy zalety i korzyści wdrożenia naszych rozwiązań zarządzania flotami pojazdów,

a są nimi m.in. :

obniżenie kosztów użytkowania floty,

usprawnianie kontroli kosztów,

zwiększenie niezawodności eksploatowanych pojazdów,

poprawa wydajności pracowników terenowych,

optymalizacja czasu pracy osób zarządzających flotą.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się mobilne urządzenie lokalizujące Tims Plug and Drive, odwiedzając targi docenili łatwość instalacji i użytkowania.

Urządzenie zadziwiło również  gości swoją funkcjonalnością:

  • stała kontrola lokalizacji pojazdu,
  • wykrywanie przekroczeń prędkości,
  • możliwość tworzenia i zarządzania flotami pojazdów.

Rozwiązanie to zyskało zwolenników zarówno wśród klientów biznesowych jak i indywidualnych. Dla odwiedzających nasze stanowisko przygotowaliśmy konkurs „Wygraj wycieczkę unikalnym Fiatem 125 p Jamnik”. Sam pojazd można było zobaczyć na naszym stoisku i dla wielu gości był on wisienką na torcie, wśród wszystkich premier motoryzacyjnych minionych tragów. Celem naszego udziału w targach było udowodnienie, że technologia telematyczna, którą tworzymy, sprawdza się w każdym pojeździe, nawet zabytkowym. Wyposażyliśmy więc naszego Fiata 125 p w unikalne urządzenie Tims Plug and Drive.

Udowodniliśmy tym samym, że nie ma dla nas ograniczeń w monitoringu kierowców czy monitoringu floty pojazdów.

Mamy nadzieję, że nasz innowacyjny system zostanie połączony nie tylko z samochodami zabytkowymi, ale również targowymi premierami