logo_gpwFacebookLinkedIngoogle plus

Aktualności

29-10-2014
Już 18 listopada ruszają Targi Fleet Market 2014. Z tej okazji przygotowaliśmy Konkurs dla wszystkich, którzy odwiedzą Nas w Warszawskim Centrum Expo XXI. Telematyczna podróż do...
28-10-2014
18 października w Białołęckim Ośrodku Sportu odbył się ogólnopolski turniej judo dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, organizowany przez Uczniowski Klub Judo Arcus Białołęka. Tegoroczna dziesiąta,...
22-10-2014
Bez korzystania z nowoczesnych technologii firma nie może być ani rentowna, ani wystarczająco konkurencyjna Koszty związane z eksploatacją urządzeń biurowych są istotnym elementem budżetu firmy,...

biura
handlowe
punkty
serwisowe
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt.
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
woj. pomorskie
ul. Piotrowska 41 C
80–180 Gdańsk
Andrzej Szablewski – Kierownik Oddziału
tel: 607 167 618
e-mail: andrzej.szablewski@arcus.pl
Justyna Walicka – Asystentka Oddziału
tel: (58) 746 92 90, 603 089 240
e-mail: justyna.walicka@arcus.pl
Dariusz Słodkowski - Specjalista ds. Handlowych
tel: 607 499 133
e-mail: dariusz.slodkowski@arcus.pl
woj. kujawsko – pomorskie, warmińsko-mazurskie
ul. Sokola 3 (wejście od ul. Wojska Polskiego 4)
85-172 Bydgoszcz
Andrzej Szablewski – Kierownik Oddziału
tel: 607 167 618
e-mail: andrzej.szablewski@arcus.pl
Teresa Wlaźlak - Asystentka Oddziału
tel: 726 520 173, (52) 511 54 70
tel/fax: (52) 322 09 50
e-mail: teresa.wlazlak@arcus.pl
Mateusz Szypura - Specjalista ds. Handlowych
tel: 607 322 139
e-mail: mateusz.szypura@arcus.pl
woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
ul. Piątkowska 112c/4
60-649 Poznań
Łukasz Bąk – Dyrektor Oddziału
tel: 695 288 884, (61) 862 73 16
e-mail: lukasz.bak@arcus.pl
Anna Michalska - Asystentka Oddziału
tel: 603 386 930, (61) 862 83 90
e-mail: anna.michalska@arcus.pl
Sławomir Szczepański - Key Account Manager
tel: 785 310 675, (61) 610 02 69
e-mail: slawomir.szczepanski@arcus.pl
Krzysztof Nowicki - Specjalista ds. Handlowych
tel: 601 384 181
e-mail: krzysztof.nowicki@arcus.pl
Anna Stemplewska - Specjalista ds. Handlowych
tel: 722 371 111
e-mail: anna.stemplewska@arcus.pl
Centrala - Arcus S.A.
woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
tel: (22) 536 08 00
fax: (22) 831 70 43
e-mail: handlowy@arcus.pl
woj. dolnośląskie, opolskie
ul. Inżynierska 47A lok. U24
53-277 Wrocław
Jacek Perz – Dyrektor Oddziału
tel: 605 160 120
e-mail: jacek.perz@arcus.pl
Małgorzata Harpeniuk - Asystentka Oddziału
tel: (71) 723 16 35
e-mail: malgorzata.harpeniuk@arcus.pl
Joanna Mikoda – Różańska - Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 603 207 597, (71) 707 11 34
e-mail: joanna.mikoda@arcus.pl
Jakub Kieczmerski - Specjalista ds. Handlowych
tel: 663 445 188
e-mail: jakub.kieczmerski@arcus.pl
woj. łódzkie
Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
tel: (42) 203 14 12
e-mail: lodz@arcus.pl
Jakub Kowalczyk – Kierownik Oddziału
tel: 607 870 962, (42) 203 14 07
e-mail: jakub.kowalczyk@arcus.pl
Ewelina Bęczkowska – Asystentka Oddziału
tel: (42) 203 14 12
e-mail: ewelina.beczkowska@arcus.pl
Adam Jastrzębski - Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 603 094 124, (42) 299 24 63
e-mail: adam.jastrzebski@arcus.pl
Michał Struzik - Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 669 661 625, (42) 203 11 22
e-mail: michal.struzik@arcus.pl
woj. śląskie
ul. Połomińska 16
40-585 Katowice
Jacek Perz – Dyrektor Oddziału
tel: 605 160 120
e-mail: jacek.perz@arcus.pl
Jolanta Uranek - Asystentka Oddziału
tel: 603 387 037, (32) 72 97 483
fax: (32) 254 64 70
e-mail: jolanta.uranek@arcus.pl
Grzegorz Gawin – Kierownik ds. Klientów Kluczowych
ICT/ Integracja Systemów Informatycznych
tel: 669 661 343
Łukasz Undas - Specjalista ds. Handlowych
tel: 785 310 598
e-mail: lukasz.undas@arcus.pl
woj. świętokrzyskie
Adam Jastrzębski - Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 603 094 124, (42) 299 24 63
e-mail: adam.jastrzebski@arcus.pl
Jakub Kowalczyk – Kierownik ds. Klientów Kluczowych
tel: 607 870 962, (42) 203 14 07
e-mail: jakub.kowalczyk@arcus.pl
woj. małopolskie
Michał Drechny - Specjalista ds. Handlowych
tel: 781 863 066
e-mail: michal.drechny@arcus.pl
Łukasz Wietecha - Specjalista ds. Handlowych
tel: 665 404 835
e-mail: lukasz.wietecha@arcus.pl
woj. podkarpackie
Wojciech Chodur – Specjalista ds. Handlowych
tel: 607 322 290
e-mail: wojciech.chodur@arcus.pl

Formularz kontaktowy