Lokalizacje: Gdańsk, Katowice, Poznań

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne działów handlowych w procesach pre-sales oraz realizację wdrożeń oprogramowania/sprzętu w zakresie rozwiązań oferowanych przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane informatyczne

  • Znajomość systemów operacyjnych, wirtualizacji, baz danych, chmury obliczeniowej, cyberbezpieczeństwa, technologii drukowania/skanowania, OCR, systemy DMS/ECM itp. oraz innych

  • Ogólna wiedza dotycząca popularnych technologii i rozwiązań informatycznych

  • Umiejętność zarówno analitycznego jak i nieszablonowego myślenia

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Zainteresowania i otwartość na nowe technologie

  • Chęć ciągłego pogłębiania wiedzy

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, MAC OS

  • Umiejętność programowania/pisania skryptów w językach: Powershell oraz C# będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w branży z obszaru zarządzania drukiem oraz przetwarzaniem dokumentów będzie również dodatkowym atutem.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym

  • Umiejętność pracy w zespole, ale również samodzielność

  • Dyspozycyjność (możliwość pracy dodatkowej)

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zasadnicze

  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • Opiekę medyczną finansowaną przez Spółkę

  • Niezbędne szkolenia

Jeżeli:

  • Masz doświadczenie we współpracy z Klientami przy wdrażaniu oprogramowania do zarządzania dokumentem

  • Posiadasz umiejętność tworzenia dokumentacji technicznych i projektowych

  • Potrafisz rozwiązywać problemy i skutecznie realizować zadania

  • Dołącz do naszego Zespołu!